28- PÄEVANE PAKETT “TASAPISI TAIBUKAKS”

Kursus sisaldab ettevalmistavaid küsimusi relvaeksami teoreetilise osa edukaks läbimiseks. Valikvastustega küsimustik on väga sarnane tegeliku relvaeksami küsimustikule. Peale testide lahendamist on sul võimalik jälgida tulemusi, kus valed vastuste juurde on välja toodud vastavad seaduseparagrahvid, mis viitavad õigele vastusele. Lisaks leiate vajalikud materjalid lingituna nii relvaseadusele, sellega seotud aktidele kui ka vajaliku esmaabidokumentidele.

126 OSALEJAT KURSUSEL

järgneva 28 päeva saad kasutada kõiki relvaeksami teoreetilise osas vajalikke õppemateriale ning testida oma teadmisi lahendades valikvastustega teste.

Hinnangud kursusele

5

5
1 hinnangut
 • 5 tärni1
 • 4 tärni0
 • 3 tärni0
 • 2 tärni0
 • 1 tärni0
 1. Väga suur abi

  5

  Olen väga rahul, ilma selleta poleks teooriat läbinud ilmselt 🙂 Üks viga on, seaduse muudatusi pole siin veel sees ja esmaabi küsimused peaks ka juba väljas olema. Muidu väga rahul ja soovitan, kindlasti on see kursus ka teistele suureks abiks.
  Tervitades noor jahinaine 🙂

ALUSTA KURSUST
 • 49,00
 • 28 Päeva

Saamislugu

Selle lehe loomiseks andis mulle tõuke eelkõige isiklik teekond, kus õppisin jahimeheks. Jõudes oma õpingutega ühel hetkel nii kaugele, et ees terendas relvaeksam, tundsin aga vajadust kuskil oma teadmisi testida. Internetis surfates leidsin küll ühe lehe, kuid see tundus mulle ebakorrektne ning eksitav. Ja siis otsustasin luua just sellise keskkonna, kus oleks kõik täpselt nii nagu seda on relvaeksamil. Ise läbisin relvaeksami esimese sooritusega. Lisaks relvaeksamile olen läbinud erinevaid koolitusi.

KONTAKT

Eksami Ekspert OÜ

reg. nr. 14058405
Mere 1-5, Pärnu, 80024
Tel: +372 58666995
e-post: info@relvaeksam.eu

Kliendid meist

Lahendasime koos sõbraga teste võidu .. proovisime, kumb saab enne 100% õiged vastused.. mina võitsin :)

urmas

Urmas

Jahimees

Aktiivsemad kasutajad

Profiili pilt: Margo Miks
Profiili pilt: Egert Nei
Profiili pilt: Ainar Martinson
Profiili pilt: Taavi Lepp
Profiili pilt: gunnar paidre
Profiili pilt: meelis1976