Autoriõigused

Kõik info, mida sisaldab relvaeksam.eu kodulehekülg on autoriõigustega kaitstud. Ükskõik, millise info, pildi vms levitamine, kasutamine ja reprodutseerimine, kas täielikult või osaliselt, modifitseeritult või tervikuna, ilma autori kirjaliku loata on keelatud.

Käesoleva kodulehel kasutamisel teatavaks saanud info levitamine kolmandatele osapooltele on lubatud ainult kirjaliku kokkuleppe alusel. Vastava sisuline pöördumine palun saata kodulehekülje sisu eest vastutaja poole.

Kolmandate osapoolte vahendusel lisatud materjalid ja lingid on kasutatud relvaeksam.eu poolt ainult informatiivseks kasutamiseks. relvaeksam.eu ei võta endale kohustust ega vastutust nende eest või kahjude või kadude eest, mis võivad tekkida sellest, kui on kasutatud eelnimetatud infot.

relvaeksam.eu kodulehekülje sisu eest on vastutav:

Eksami Ekspert OÜ
reg. nr. 14058405
Mere 1-5, Pärnu, 80024
Tel: +372 5866 6995
e-post: info@relvaeksam.eu

Saamislugu

Selle lehe loomiseks andis mulle tõuke eelkõige isiklik teekond, kus õppisin jahimeheks. Jõudes oma õpingutega ühel hetkel nii kaugele, et ees terendas relvaeksam, tundsin aga vajadust kuskil oma teadmisi testida. Internetis surfates leidsin küll ühe lehe, kuid see tundus mulle ebakorrektne ning eksitav. Ja siis otsustasin luua just sellise keskkonna, kus oleks kõik täpselt nii nagu seda on relvaeksamil. Ise läbisin relvaeksami esimese sooritusega. Lisaks relvaeksamile olen läbinud erinevaid koolitusi.

KONTAKT

Eksami Ekspert OÜ

reg. nr. 14058405
Mere 1-5, Pärnu, 80024
Tel: +372 58666995
e-post: info@relvaeksam.eu

Kliendid meist

Lahendasime koos sõbraga teste võidu .. proovisime, kumb saab enne 100% õiged vastused.. mina võitsin :)

Urmas

Urmas

Jahimees

Aktiivsemad kasutajad

Profiili pilt: German Kljujev
Profiili pilt: viktor.holm
Profiili pilt: mihkel.kase.001@gmail.com
Profiili pilt: Jaanek Nuut
Profiili pilt: Rändi
Profiili pilt: Lii Kask